הצהרת נגישות

עמוד זה בא לפרט את התאמות הנגישות שבוצעו באתר ואת הדרכים בהם גולשים יכולים להתאים את האתר לצרכיהם.

מדוע להנגיש את האתר?
על פי הערכות עדכניות, כ 20-25% מכלל הציבור בישראל נתקלים בקשיי שימוש ונגישות באינטרנט. חברתנו רואה חשיבות רבה בנגישות שרותיה (ובנגישות שרותי אינטרנט באופן כללי) לכלל הציבור

פרוט מנגנונים תומכי נגישות באתר

תוכן

טכנולוגיה

ברוכים הבאים למרינה אשקלון 

אחד המקומות המיוחדים שבו ניתן לחוש במלוא החושים את ימה של אשקלון הוא המרינה הבינלאומית, אחת היפות מסוגה בישראל.

 בריזה נעימה, כוס קפה משובח של בוקר או בירה קרה לעת ערב, תרנים של יאכטות המתנודדים לאיטם, מפגשים עם חברים טובים, שיטוט נעים עם המשפחה וגם פגישות רומנטיות קסומות - נראה כי הים מקרב בין כולם, הים משמש תפאורה לכל סוג בילוי שבו תחפצו.

המרינה האינטימית הזו, הטובלת באווירה קסומה, ממגנטת אליה בליינים קבועים ומזדמנים, חובבי ים, הנוהרים אליה בכל שעה משעות היממה.

 

מרינה אשקלון נחנכה בשנת 1995 על ידי החברה הכלכלית לאשקלון בע"מ, שגם מנהלת אותה. היא גם מרכז בינלאומי למשטים ותחרויות שייט, ומדי שנה מתארחים כאן אלפי מבקרים מהארץ ומהעולם. המרינה מהווה נמל כניסה מוכרז למדינת ישראל והיא השער הדרומי בארץ, לים התיכון. 

 

פרויקט המרינה הוא מימוש חלום ומהווה את הציר המרכזי בתהליך פיתוח רצועת החוף אשקלון והפיכתו למרכז תיירות בינלאומי, אטרקטיבי לחובבי ים, תיירות ונופש. ככזו, מציעה המרינה למבקריה פעילויות שייט וספורט ימי.

 

במתחם המרינה תמצאו שפע מסעדות, אולמות קולנוע, בתי קפה וחנויות בוטיק.

מדרומית למרינה ממוקם הסי פארק, מתחם האקסטרים הגדול והמרשים של אשקלון, על חוף הים בו תוכלו ליהנות משפע מתחמים ספורטיביים לכל המשפחה.דיווחי מזג אוויר עדכניים לשייטים תחזית טמפרטורות, מהירות הרוח גובה הגלים ועוד
לחץ כאן