הצהרת נגישות

עמוד זה בא לפרט את התאמות הנגישות שבוצעו באתר ואת הדרכים בהם גולשים יכולים להתאים את האתר לצרכיהם.

מדוע להנגיש את האתר?
על פי הערכות עדכניות, כ 20-25% מכלל הציבור בישראל נתקלים בקשיי שימוש ונגישות באינטרנט. חברתנו רואה חשיבות רבה בנגישות שרותיה (ובנגישות שרותי אינטרנט באופן כללי) לכלל הציבור

פרוט מנגנונים תומכי נגישות באתר

תוכן

טכנולוגיה

אזורי תעשייה

אזור תעשייה צפוני:

פרויקט משותף של החכ"ל עם חב' אורלי. מדובר באזור תעשייה המשתרע על פני שטח של כ- 1,900 מ"ר. כל המבנים נמכרו ומאוכלסים בידי בעלי מלאכה.

 

אזור תעשייה דרומי:

החברה הכלכלית הוסמכה על-ידי משרד התעשייה והמסחר ומינהל מקרקעי ישראל, על מנת לטפל בתכנון ובפיתוח של כ-2,200 דונם באזור התעשייה הדרומי. החברה מפתחת ומנהלת את אזור התעשייה ומשווקת קרקעות ליזמים ולמשקיעים, העוסקים במפעלים ובמבנים לתעשייה.

 

מתחם היי-טק:

מדובר בהקמת פארק העונה לשם "פארק היי-טק", ואשר ייבנה בכניסה הצפונית של אשקלון. המתחם המתוכנן יוכל לשמש אזור סחר בינלאומי חשוב במרחב הדרומי, בין מדינת ישראל לבין שכנותיה הדרומיות, מצרים והרשות הפלסטינית. המתחם ימוקם בחלקו הצפון-מזרחי של אזור התעשייה הקיים, והוא מבוסס על חיבור מסילות הברזל הארציות. הפרויקט יכשיר את השטחים הסמוכים לכניסה, לצד מרכז עירוני לתנועה, נוסעים וחניה, שיכלול: תחנת רכבת, תחנת אוטובוס ושירותי הסעה ציבוריים נוספים.

 

פארק תעשייה עיר היין

שימור אתר ארכיאולוגי בשילוב עם מיזם תיירות מודרני, הכולל הקמת בוטיק יקב, מוזיאון יין, חנויות לממכר יין, גידול של 200 עד 300 דונם כרמים ועוד. המקום יאפשר לציבור להגיע לבצור ענבים ולייצר לעצמם חביות יין. כמו כן, אפשר ליהנות מבתי הקפה וממקומות לעריכת אירועים תחת כיפת השמים.